žena

Naše anti-aging procedury

Intenzívní vitaminová kúra s depigmentačním účinkem
1 400 Kč

Síla francouzského kolagenu
1 400 Kč

Ošetření s řadou BATOX
1 400 Kč

Kompletní ceník

Máte zájem o anti-aging ošetření?

Objednání

Další plánované akce

Srpen: Hydratační péče s laktobacily pro dokonale hladkou a vyživenou pleť.

Září: Vysoce hydratační, luxusní péče s maskou obsahem zlata a aminokyselinami.

Akce je možné sledovat také na

Omlaďte svou pleť bez jehel, díky kosmetickému anti-aging ošetření

Stárnutí pleti je přirozený jev, ovšem za správné péče ho lze zpomalit, celkově lze zlepšit kondici pleti a vrásky zmírnit až vyhladit. Péče proti stárnutí využívá stálé nové možnosti a technologie, které umožňují aplikaci účinných látek bez nutnosti porušení integrity kůže a nutnosti vpichu jehel. Během péče pracujeme s produkty obsahujícími celou řadu aktivních látek, které se navzájem doplňují a podílejí se na omlazení pleti. K zapracování používáme ultrazvuk a k podpoře stimulace elastických a kolagenových vláken používáme ozonizér. Kosmetické ošetření se vždy snažíme nastavit individuálně s ohledem na kondici a potřeby pleti.

Cílem naší péče:

 • Pleť v co nejlepší kondici
 • Regenerace pleti
 • Eliminace tvorby vrásek

Naše péče nekončí jen kosmetickým ošetřením, ale doporučím i správné ošetření pleti v domácí péči.

Během ošetření pracujeme s těmito účinnými látkami

Využití Botoxu

Využití Botoxu

V profesionálních kosmetických produktech je obsažena patentovaná látka odvozená od Clostridium Botulinum - látky známé pod názvem BOTOX. Tato látka se v estetické medicíně s úspěchem využívá k vyhlazení vrásek. Botoxová kosmetika obsahuje totožnou bílkovinu, která se díky nové technologii a proteinům, vstřebává do buněk bez nutnosti invazivního výkonu. Sérum a modelační maska zajistí okamžitý lifting jemných vrásek, pravidelným ošetřování dochází k ústupu i hlubších vrásek. Díky speciální masce dokážeme korigovat i „druhou bradu“.

Francouzský kolagen

Kolagen je stavební bílkovina pojivových tkání a obsažena je i v pokožce. Už kolem třicátého roku věku dochází k jeho pomalému úbytku a pokožka začne ztrácet pevnost, začnou vznikat vrásky a obličej začne postrádat pevné kontury. Smyslem naší péče proto je navrátit pokožce kolagen. Ke stimulaci kolagenových a elastických vláken využíváme ultrazvuk a ozonizér. Teplo a výboje aktivují kolagenová vlákna a probouzejí je zpět k aktivitě. Kromě toho během ošetření pracujeme se salónní maskou, která obsahuje 76 procent francouzského kolagenu a celou řadu peptidů, které umožní neinvazivní vstřebávání této důležité bílkoviny.

Síla kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je látka, která na sebe dokáže ve velkém vázat vodu. Této vlastnosti s úspěchem využívá estetická medicína a kyselinu hyaluronovou používá jako výplň do vrásek. Technologie umožňují aplikaci kyseliny neinvazivně, během kosmetického ošetření. Sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové zapracováváme do pokožky ultrazvukem, tím se látka dostává do hlubších etáží pokožky. Kyselinu hyaluronovou obsahuje i revitalizační a liftingová maska. Obě masky navíc obsahují AHA kyseliny a peptidy, které umožní snadnější prostup kyseliny do hloubky.

Vitamin C

Vitamin C patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě, je důležitý pro zdraví a imunitu. Důležitý je i pro správnou hydrataci a tkáňové dýchání. Během ošetření pracujeme se sérem, které obsahuje 15 procent vitaminu C a výtažek z aloe vera. Sérum zajistí hydrataci, sjednotí tón pleti, zvýší pevnost pokožky, pokožku vyživí a celkově projasní.

AHA kyseliny a peptidy

AHA kyseliny (Alpha Hydroxy Acid – ovocné kyseliny) jsou kyseliny rozpustné ve vodě, v přírodě se vyskytují hlavně v ovoci, zelenině či v mléce. V kosmetické péči se využívají zejména proto, že na začátku ošetření pomáhají ke snížení soudržnosti buněk pokožky, což je důležité pro účinné odstraňování odumřelých buněk z povrchu kůže a pro lepší vstřebávání účinných látek během následné péče. Peptidy slouží k přenášení aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Současně stimulují kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu a jsou zodpovědné za regulaci buněčných procesů. Vzájemným působením mají pozitivní vliv na redukci vrásek, regeneraci pleti a zlepšení kondice pleti. V našich přípravcích jsou aha kyseliny a peptidy obsaženy v čistícím gelu, enzymatickém peelingu a chemickém peelingu, v maskách a krémech.

Okysličení pokožky

Oxygenová gelová maska obsahuje výtažky z hroznového jadérka, které napomáhají stimulaci kolagenových a elastických vláken. K aktivním složkám patří i aminokyseliny, D-panthenol, peptidy, oligosacharidy a vitaminy. Hlavním pozitivem gelu však je zvýšené okysličení pleti a dodání hydratace. Energie takto dodaná kožním buňkám se projeví v lepší textuře pleti, její regeneraci a eliminaci vrásek.

ANTI – AGING kosmetické procedury

Ošetření s řadou BATOX

Řada BATOXIN obsahuje patentovaný botulin, který proniká do buněk přes kožní bariéru. Díky tomu je bez nutnosti invazivního zákroku a bez jehel možné sérum aplikovat do hlubších vrstev pokožky, kde aktivně působí. Efekt procedury je založen na síle AHA kyselin, které naruší soudržnost kožních vrstev a připraví pokožku k přijmutí aktivních látek. Díky tomu se botulin může dostat k buňkám v nižších kožních etážích, kde působí proti vráskám. Kyselina hyaluronová zajistí maximální hydrataci pleti.

Proč funguje

 • Dvojitá péče pro jednotlivé vrstvy pokožky je zajištěna botulinem a liftingovou recepturou.
 • TDDS technologie patentovaná farmaceutickou společností umožňuje aktivním složkám, aby pronikly hluboko do pokožky.
 • Okamžitý liftingový efekt po prvním použití je podpořen kombinací AHA kyselin, Botulinem a kyselinou hyaluronovou.

Výsledkem ošetření je

 • zvýšená pevnost a pružnost pokožky
 • vypnutí obličejových kontur
 • zářivý a rozjasňující vzhled
 • odstranění odumřelých buněk pokožky a restart cyklu obnovy pokožky
 • zlepšení stavu vrásek

Síla francouzského kolagenu

Intenzivní hydratace koktejlem francouzského kolagenu, peptidů a přírodních výtažků. Během ošetření pokožka nasaje kyselinu hyaluronovou a silný francouzský kolagen, který jí zajistí dokonalou regeneraci, omlazení a ozdravení. Kolagen v kombinaci s peptidy pleť rozjasní a zlepší její kondici. Pravidelným kosmetickým ošetřením díky síle kolagenu dochází ke zlepšení stavu pleti, která se stává pevnější a zlepšuje se stav vrásek. Síla kolagenu vrací pleti kondici o roky zpět.

Intenzívní vitaminová kúra s depigmentačním účinkem

Hnědé skvrny, které se často objevují po létě, při akné, nebo hormonální nerovnováze patří mezi estetické vady, se kterými si dnešní kosmetická péče umí pomoci. Základem ošetření je aplikace séra 15% vitaminu C obohaceného výtažkem z aloe. Sérum pleť nejen rozjasní, ale i vybělí a připraví na aplikaci masky. Její hlavní složkou je silný antioxidant glutathion. Ten brání poškození důležitých buněčných složek díky reaktivním druhům kyslíku jako jsou například peroxidy, nebo peroxidy lipidů. Maska dále obsahuje látku získávanou z kůry brazilských stromů, k jejím účinkům patří bělení pokožky a zesvětlení tónu pleti, a niacinamidovou esenci, která pleti dodá vitamin B3.


Jak se k nám dostanete

Kontakt

+420 777095795 (objednávání)

info@gracecentrum.cz

Milíčova 434/8, 130 00 Praha 3

Pokud k nám jedete autem,
můžete využít aplikaci Parkuj v klidu logo

Nejbližší stanice tramvaje je Lipanská

Otevírací doba

Pondělí - Pátek od 8:00 do 20:00
Dle předchozího objednání.

Platba kartou Visa, V PAY, Mastercard, Maestro, American Express, Union Pay, Diners a Discover a zároveň bezkontaktní NFC platby přes Google a Apple Pay.

Uplatnit u nás mužete také Benefit a Benefit Plus.

Benefity logo Benefity Plus logo

Našli jste vše, co potřebujete? NE? Tak se nám ozvěte, rádi Vám pomůžeme.