žena

Naše anti-aging procedury

Intenzívní kolagenová kúra s vitaminem C
Akce tohoto měsíce 870 Kč

Intenzívní vitaminová kúra s depigmentačním účinkem
1 600 Kč

Síla francouzského kolagenu
1 600 Kč

Ošetření s řadou BATOX
1 600 Kč

Kompletní ceník

Máte zájem o anti-aging ošetření?

Objednání

Další plánované akce

Srpen: Hydratační péče s laktobacily pro dokonale hladkou a vyživenou pleť.

Září: Vysoce hydratační, luxusní péče s maskou obsahem zlata a aminokyselinami.

Akce je možné sledovat také na

Omlaďte svou pleť bez jehel, díky kosmetickému anti-aging ošetření

Stárnutí pleti je přirozený jev, ovšem za správné péče ho lze zpomalit, celkově lze zlepšit kondici pleti a vrásky zmírnit až vyhladit. Péče proti stárnutí využívá stálé nové možnosti a technologie, které umožňují aplikaci účinných látek bez nutnosti porušení integrity kůže a nutnosti vpichu jehel. Během péče pracujeme s produkty obsahujícími celou řadu aktivních látek, které se navzájem doplňují a podílejí se na omlazení pleti. K zapracování používáme ultrazvuk a k podpoře stimulace elastických a kolagenových vláken používáme ozonizér. Kosmetické ošetření se vždy snažíme nastavit individuálně s ohledem na kondici a potřeby pleti.

Cílem naší péče:

  • Pleť v co nejlepší kondici
  • Regenerace pleti
  • Eliminace tvorby vrásek

Naše péče nekončí jen kosmetickým ošetřením, ale doporučím i správné ošetření pleti v domácí péči.

Během ošetření pracujeme s těmito účinnými látkami

Využití Botoxu

Využití Botoxu

V profesionálních kosmetických produktech je obsažena patentovaná látka odvozená od Clostridium Botulinum - látky známé pod názvem BOTOX. Tato látka se v estetické medicíně s úspěchem využívá k vyhlazení vrásek. Botoxová kosmetika obsahuje totožnou bílkovinu, která se díky nové technologii a proteinům, vstřebává do buněk bez nutnosti invazivního výkonu. Sérum a modelační maska zajistí okamžitý lifting jemných vrásek, pravidelným ošetřování dochází k ústupu i hlubších vrásek. Díky speciální masce dokážeme korigovat i „druhou bradu“.

Francouzský kolagen

Kolagen je stavební bílkovina pojivových tkání a obsažena je i v pokožce. Už kolem třicátého roku věku dochází k jeho pomalému úbytku a pokožka začne ztrácet pevnost, začnou vznikat vrásky a obličej začne postrádat pevné kontury. Smyslem naší péče proto je navrátit pokožce kolagen. Ke stimulaci kolagenových a elastických vláken využíváme ultrazvuk a ozonizér. Teplo a výboje aktivují kolagenová vlákna a probouzejí je zpět k aktivitě. Kromě toho během ošetření pracujeme se salónní maskou, která obsahuje 76 procent francouzského kolagenu a celou řadu peptidů, které umožní neinvazivní vstřebávání této důležité bílkoviny.

Síla kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je látka, která na sebe dokáže ve velkém vázat vodu. Této vlastnosti s úspěchem využívá estetická medicína a kyselinu hyaluronovou používá jako výplň do vrásek. Technologie umožňují aplikaci kyseliny neinvazivně, během kosmetického ošetření. Sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové zapracováváme do pokožky ultrazvukem, tím se látka dostává do hlubších etáží pokožky. Kyselinu hyaluronovou obsahuje i revitalizační a liftingová maska. Obě masky navíc obsahují AHA kyseliny a peptidy, které umožní snadnější prostup kyseliny do hloubky.

Vitamin C

Vitamin C patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě, je důležitý pro zdraví a imunitu. Důležitý je i pro správnou hydrataci a tkáňové dýchání. Během ošetření pracujeme se sérem, které obsahuje 15 procent vitaminu C a výtažek z aloe vera. Sérum zajistí hydrataci, sjednotí tón pleti, zvýší pevnost pokožky, pokožku vyživí a celkově projasní.

AHA kyseliny a peptidy

AHA kyseliny (Alpha Hydroxy Acid – ovocné kyseliny) jsou kyseliny rozpustné ve vodě, v přírodě se vyskytují hlavně v ovoci, zelenině či v mléce. V kosmetické péči se využívají zejména proto, že na začátku ošetření pomáhají ke snížení soudržnosti buněk pokožky, což je důležité pro účinné odstraňování odumřelých buněk z povrchu kůže a pro lepší vstřebávání účinných látek během následné péče. Peptidy slouží k přenášení aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Současně stimulují kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu a jsou zodpovědné za regulaci buněčných procesů. Vzájemným působením mají pozitivní vliv na redukci vrásek, regeneraci pleti a zlepšení kondice pleti. V našich přípravcích jsou aha kyseliny a peptidy obsaženy v čistícím gelu, enzymatickém peelingu a chemickém peelingu, v maskách a krémech.

Okysličení pokožky

Oxygenová gelová maska obsahuje výtažky z hroznového jadérka, které napomáhají stimulaci kolagenových a elastických vláken. K aktivním složkám patří i aminokyseliny, D-panthenol, peptidy, oligosacharidy a vitaminy. Hlavním pozitivem gelu však je zvýšené okysličení pleti a dodání hydratace. Energie takto dodaná kožním buňkám se projeví v lepší textuře pleti, její regeneraci a eliminaci vrásek.

Jak se k nám dostanete

Kontakt

+420 777095795 (objednávání)

info@gracecentrum.cz

Milíčova 434/8, 130 00 Praha 3

Pokud k nám jedete autem,
můžete využít aplikaci Parkuj v klidu logo

Nejbližší stanice tramvaje je Lipanská

Otevírací doba

Pondělí - Pátek od 8:00 do 20:00
Dle předchozího objednání.

Platba kartou Visa, V PAY, Mastercard, Maestro, American Express, Union Pay, Diners a Discover a zároveň bezkontaktní NFC platby přes Google a Apple Pay.

Uplatnit u nás mužete také Benefit a Benefit Plus.

Benefity logo Benefity Plus logo

Našli jste vše, co potřebujete? NE? Tak se nám ozvěte, rádi Vám pomůžeme.